ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

اقامت در کانادا ، تحصیل در کانادا

با روش استارت اپ که یکی از روشهای مهاجرت به کانادا میباشد در این بلاگ آشنا شوید وبیشتر بخوانید 

استارت اپ در کانادا
یکی دیگر از روشهای مهاجرت به کانادا برنامه استارت آپ می باشد. برنامه مهاجرتی استارت آپ در کانادا به سه دسته تقسیم بندی می شود که یکی از ویژگیهای مشترک آنها این است که فرد باید دارای یک ایده و طرح خاص باشد.
در دسته اول اگر طرح دارای شرایط ویژه ای باشد فرد خواهان مهاجرت به کانادا میتواند بعد از قبول ایده و طرح از بانک‌ها کشور کان
روایت جالب یک آمریکایی از مهاجرت به کشور کانادا، منتشر شده در بیزینس اینسایدر:« برنامه من اول این بود که یک سال بیشتر نمانم، اما به مرور که زمان گذشت اینجا رشد کردم و هرگز به آمریکا بر نمی‌گردم. ».ویزا و اقامت کانادا با ما .  کاملا تضمینی کاملا قانونی با مشاوره وکلای مجرب با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه اخذ ویزا با کمترین فوت وقتشماره ی تماس ما جهت مشاوره رایگان:☎ 09378577757#ویزای_کانادا #ویزا #اقامت #اقامت_کانادا #اقامت_تحصیلی #اقامت_دائم #
کانادا بهترین مکان برای تحصیل در خارج از کشور است وتحصیل در این کشور ارزان ومدارک آن در همه جا اعتبار دارد

چرا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل؟
در این قسمت قصد داریم ویژگی ها و برتری های کانادا نسبت به سایر کشور ها را بر شمریم  برخی از این دلایل عبارت اند از :
تحصیل در کانادا ارزان است
مدرک تحصیلی در کانادا در دنیا بسیار ارزشمند می باشد
کانادا به عنوان یک جامعه چند فرهنگی شناخته می شود
کانادا جامعه امن و مطمئن  را برای زندگی و تحصیل فراهم می ک
تولد فرزند در کانادا
طبق قانون کشور کانادا هر فردی که از تاریخ 15 فوریه سال 1997 در این کشور متولد شود شهروند کانادایی محسوب می شود و می تواند از تمام مزیت های شهروندی کانادا استفاده نماید از این رو امروزه با توجه به شرایط موجود در رابطه با مهاجرت که چند سالی است در بین مردم کشور ما بسیار رواج پیدا کرده بسیاری از زوجین قبل از بدنیا آمدن فرزندشان جهت اخذ ویزای مولتی کانادا که همان ویزای توریستی کانادا است اقدام می کنند تا از این طریق چند ماه آخ
برای اینکه بتوانید به کانادا مهاجرت کنید بهترین راه از طریق تحصیل است گرفتن ویزا برای تحصیل بسیار راحتتر است تا راههای دیگر پس با اقدام از این طریق به نیت خود برسید

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل : یکی از راه های مهاجرت به کانادا و گرفتن اقامت کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل است سالانه تعداد بیشماری دانشجو جهت تحصیل در کانادا به این کشور مهاجرت می کنند در این مطلب قصد داریم در این مورد به طور مفصل صحبت
با سرمایه گذاری درست راه مهاجرت را برای خود واعضای خانواده ی خود هموار کنید ما این اطلاعات را برای شما بیننده عزیز در این بلاگ قرار داده ایم

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
هدف از این برنامهٔ مهاجرتی، تقویت اقتصاد و بازار کار کانادا با جذب افرادی از خارج کشور است که سرمایه، مهارت‌های کارآفرینی، و هوش تجاری دارند؛ مانند سرمایه‌گذارها، کارآفرینان و افراد خوداشتغال‌.
دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه‌گذاری به روش‌های مختلف در کانا
اگر شما هم قصد مهاجرت به کانادا را دارید این مطلب را از دست ندهید.مهاجرت به کانادا از طریق بهترین و آسان ترین راه ها با خدمات عالی توسط موسسه حقوقی ملک پور.در رابطه با مهاجرت به کشور کانادا،سوالات زیادی ذهن کسانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند به خود مشغول کردهاست. سوالاتی مانند :
 چرا اکثرا به کانادا مهاجرت می کنند؟
 روش های مهاجرتی به کانادا چه روش هایی هستند؟
آب و هوای کانادا به چه شکل است؟
فرهنگ و زبان کانادایی ها چگونه است؟
مزایای زن
۱۰ کشور ثروتمند جهان در سال ۲۰۱۹ :
.
۱- #آمریکا با ۶۰.۷ تریلیون دلار
۲- #چین با ۲۳.۶ تریلیون دلار
۳- #ژاپن با ۱۹.۱ تریلیون دلار
۴- #انگلیس با ۹.۱ تریلیون دلار
۵- #آلمان با ۸.۸ تریلیون دلار
۶- #هند با ۸.۱ تریلیون دلار
۷- #استرالیا با ۶ تریلیون دلار
۸- #کانادا با ۶ تریلیون دلار
۹- #فرانسه با ۵.۹ تریلیون دلار
۱۰- #ایتالیا با ۳.۸ تریلیون دلار
.
خدمات ویزا و اقامت ما:
ویزای شینگن (آلمان، ایتالیا، یونان و اسپانیا)
ویزای کانادا، استرالیا و انگلیس
اقامت اروپا و کان
اگر میخواهید در کشور کانادا سرمایه گذاری کنید واز این طریق مهاجرت کنید همه جوانب را بررسی کنید که ضرر نکنید مطالب این بلاگ هم مطالعه کنید خالی از لطف نیست شاید هم راهگشایی باشد 

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کبک
اگر قصد دارید با سرمایه‌گذاری غیرفعال برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید،‌ باید در ایالت کبک سرمایه‌گذاری کنید. برای این هدف باید:
تا قبل از دریافت اقامت دائم در استان کبک اقامت کنید؛
دارایی خالصی معادل ۲ میلیون دلار داشته باشید
یکی از گزینه هایی که شما می توانید برای مهاجرت تحصیلی در نظر داشته باشید کشور کانادا ست. هزینه تحصیل در کانادا نیز یکی از گزینه هایی است که می تواند شما را ترغیب کند تا این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت در نظر بگیرید. اما پیش از انتخاب این کشور خوب است کمی در مورد کانادا بیشتر بدانیم مطابق متن ویکی پدیا:

ادامه مطلب
با مطالعه درباره چگونگی مهاجرت بدون داشتن مشکل مهاجرت کنید ودر وقت وهزینه های خود صرفه جویی کنید

مهاجرت به کانادا | بهترین روش مهاجرت به کانادا 2019 چیست ؟
مهاجرت به کانادا
در این بخش با کمک “کتاب کانادایی شو“ که مرجع کاملی برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 است شما را برای رفتن به کانادا کمک می کنیم .
هر آنچه یک مهاجر برای رفتن به کانادا باید بداند در“کتاب کانادایی شو“ آورده شده است این کتاب کامل ترین مرجعی است که به صورت کاملا تخصصی مهاجرت به
من هنوز نمیفهمم کسایی که اومدن کانادا و هم خونه ای کانادا یا غیرایرانی ندارن (و ایرانی هستن) چطوری با فرهنگ کانادا و یا کشورای دیگه، با زبان انگلبسی و با خیلی مسائل و راه و چاهها آشنا میشن!؟
برای من خیلی عجیب هست
من حتی مدل لباس پوشیدنم اینجا عوض شد به کمک دوستام
نکته هایی رو بهم گفتن که هیچ ایرانی ای گوشزد نکرد.
یعنی تقریبا غیرممکنه که تو بتونی کانادا رو بدون کمک یه کانادایی بشناسی.
شاید برای همینه که ایرانیا این همه ساله که کانادان و اصلا نمی
مهاجرت به کانادا مجموعه ای از قوانین ، مقررات ، دستورالعمل ها ، سیاست ها و قانون پارلمان است که ورود هر شخص به کانادا را تنظیم می کند. مهاجرت ، ورود مردم به یک کشور به منظور اسکان در آنجا ، همواره نقش مهمی در تاریخ کانادا داشته است. این همان اندازه از زمان های باستان ، هنگامی که اجداد قوم بومی کانادا از طریق آسیا از طریق زمین از طریق برینگیا یا از طریق دریا از طریق جریان ژاپنی از آسیا مهاجرت می کردند ، مانند امروز ، وقتی مهاجران از سراسر جهان ب
مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت کانادا مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی
است. این روش کمی دشوار است. برای مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی می
توان از موسسات و سایت های کاریابی کمک گرفت. همچنین با داشتن پیشنهاد کاری
از یک شرکت کانادایی می توانید جهت مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی
اقدام کنید.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی
برای اینکه جهت مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی در یک شرکت کانادایی استخد
ویزای مولتی کانادا
ویزیت ویزا کانادا : ویزای مالتیپل کانادا یا همان ویزای پنج ساله، در واقع ویزای ده ساله ای است که انقضای آن به تاریخ انقضای پاسپورت متقاضی بستگی دارد. دلیل نامگذاری آن به عنوان ویزای پنج ساله این است که پاسپورت های ایرانی 5 ساله هستند بنابراین حداکثر زمانی که یک ایرانی می تواند با استفاده از ویزای مولتی در کانادا اقامت داشته باشد یک ماه کمتر از زمان انقضای پاسپورتش است .
کاربرد ویزای مولتی کانادا چیست؟
این ویزا صرف گردش و ب
هر کشوری شرایطی را برای پذیرش مهاجر دارد چه از طریق تحصیل چه طروق دیگر پس با این شرایط آشنا شوید وبهترین گزینه را انتخاب کنید

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل 2019
دولت کانادا قوانینی را تصویب کرده است که بر اساس آن افرادی که اقامت کانادا ندارند می توانند با گرفتن مجوز حق آموزش یا Study Permit در کانادا به تحصیل بپردازند
نکته : اگر آموزش کم تر از شش ماه باشد نیازی به گرفتن مجوز  حق آموزش یا Study Permit  نمی باشد
افراد در سه موقعیت مکانی می توانند برا
کوچ ومهاجرت کاری سخت وپر از استرس است محلی که زندگی کرده اید را ترک میکنید وبه مکانی نا آشنا با کلی تغییر وارد میشوید پس با اطلاعات کامل پا در این مسید بگذارید

چقدر از مهاجرت به کانادا می دانید ؟
مهاجرت به کشوری که هیچ گاه در آن زندگی نکرده اید و اطلاعات کمی در مورد آن دارید کار بسیار پر ریسکی است .
در مورد مهاجرت به هیچ عنوان نباید احساسی تصمیم گرفت بلکه باید با تحقیق و پرس و جو تصمیمی منطقی و عاقلانه گرفت که در نتیجه ی آن پشیمانی به همراه ندا
کشور کانادا چندین سال است که به عنوان یکی از اصلی‌ترین کشورهای مهاجر پذیر دنیا به مقصد بسیاری از کارجویان تبدیل شده است. این کشور سالانه در حدود ۲۵۰٬۰۰۰ تازه وارد جدید می‌پذیرد. کانادا دومین کشور بزرگ جهان است و شهرهای اصلی این کشور از نظر کیفیت زندگی شهرت جهانی دارند. در این مقاله به بررسی دلایلی می‌پردازیم که کانادا را از سایر کشورهای مهاجر پذیر دنیا متمایز می‌کند:
ادامه مطلب
پیکاپ ویزای کانادا
خوش آیند ترین بخش ویزای کانادا، پیکاپ پاسپورت است در این مرحله شما تمامی مراحل مربوط بهدرخواست ویزای کانادا اعم از انگشت نگاری، ارسال مدارک و پرداخت هزینه های درخواست ویزا را انجام داده اید و درنهایت با پاسخ مثبت سفارت جهت اخذ ویزای کانادا روبرو شده اید. معمولا تمامی سفارتخانه ها پاسپورت مسافر را نزد خود نگه میدارند و مسافر باید جهت دریافت پاسپورت حضوری به سفارتخانه مراجعه نماید و از نتیجه ویزای خود مطلع شود. اما سفا
« تنها کسی که میتونه تو رو با خودت و آرزوهات آشتی بده، خودتی! »
چقدر به آرزوهات فکر کردی؟
.
اگر یکی از آرزوهات مهاجرت و یا سفر به کشورهای مختلف هست، ما کنارتیم تا در رسیدن به این آرزوت همراهیت کنیم.
یکی از راه های تحقق آرزوها، برداشتن قدم های درست و حساب شده هست. ما با کادری مجرب و حرفه ای، کنارت هستیم تا قدم هایی که بر می‌داری حساب شده باشه ✌
.
✳ اخذ ویزای شینگن، کانادا، استرالیا و انگلیس؛ اخذ اقامت کانادا و اروپا ✳
.
09378577757
جهت کسب اطلاعات بیش
برای اکثر ویزا های کانادا بعد از ثبت درخواست باید کارهای بیامتریک یا همون انگشت نگاری انجام بدید.

انگشت نگاری ۱۰ سال اعتبار داره و روی بقیه ویزا ها احتیاج به انگشت نگاری مجدد نیست.

برای انگشت نگاری باید به موسسه های وک که زیر نظر اداره مهاجرت کانادا هستند بریم.

متاسفانه ایران دفتر وک و سفارت فعال کانادا نداره.

برای انگشت نگاری باید به یکی از گزینه های زیر رفت

شهر استانبول و یا آنکارا در ترکیه

شهر تفلیس در گرجستانشهر باکو آذربایجان
برای مهاجرت ابتدا باید چکاری انجام داد وچه مدارکی باید آماده کنیدودر مورد کاری که در مقصد میخواهید انجام دهیدمطالعه کنید

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟
این سوالی است که بسیاری از افرادی که قصد رفتن به کانادا را دارند می پرسند. قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به کانادا باید جوانب کار را در نظر بگیرید.
دقیقا مشخص کنید که قرار است در کدام شهر کانادا زندگی کنید، قرار است چه شغلی را در کانادا داشته باشید، اصلا آیا میدانید کاری که قرار است د
هیچ می‌دونستید یه مکان هایی در جهان هست که برای زندگی در اونجا بهتون پول می‌دن؟!یکی از این مکان ها، ساسکاچوآن کانادا هست. این استان به علت شرایط جوی خاصی که داره با کمبود نیروی کار مواجه شده. برای همین وامی تا سقف ۱۵هزار دلار در اختیار دانشجویانی که قصد موندن دارن، می‌ذاره..: Lake louise, Alberta, Canadaخدمات ویزا و اقامت کانادا با فعالیت تیمی حرفه ای و متخصصجهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09378577757
یکی دیگر از گزینه های مهاجرت , مهاجرت از طریق پناهندگی است با این نوع مهاجرت در این بلاگ آشنا شوید

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
سالانه پناهندگان فراوانی از سراسر جهان آمده خواهان پناهندگی در کانادا هستند. تعداد مردم ورودی از سال به سال بعد متفاوت است. در سال 2014، بیش از 13500  نفر به کانادا آمده و درخواست پناهندگی کرده اند.
برنامه پناهندگی برای حفاظت مردم پناهنده به کانادا در برابر ترس مواجهه از آزار و اذیت و یا در معرض خطر شکنجه یا مجازات
یه آقایی هست توی تویئتر
اسمش هست لیبرال ضد چپ
عجب پستهایی میذاره!!!
پستهاش خیلی واقعین خیلی!!!!
حتما بخونینش
یه پسر حدودا 38 ساله اینا هست.
کانادا زندگی میکنه
خدایا مو به تنم سیخ شد
کاملا واقعیت ها رو نوشته درباره کانادا و ایرانیای اینجا
https://twitter.com/realLiberal2018

این هم درباره یه پسری هست که بنده خدا شده راننده اوبر در کانادا
https://twitter.com/uberroutine

بچه ها پستهای این دو نفر رو جدی بگیرین.
یه جایی هست که پسره میاد از شرایط خودش و اینکه چقدر به پسرها سخت میگذر
اقامت دائم پس از تحصیل در کانادا
اقامت پس از تحصیل کانادا برای افرادی که در این کشور تحصیل نموده‌اند؛ مقوله‌ای مهم و کلیدی است. کشور کانادا نیز در زمینه‌‌ی اقامت دانشجویان پس از تحصیل پیشتاز بوده و برنامه‌های متعددی را در اختیار فارغ‌التحصیلان خارجی قرار داده است. به طور کلی سه برنامه برای دانشجویان خارجی وجود دارد که می‌توانند پس از پایان تحصیلات از طریق آنان اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا نمایند؛ در ادامه به معرفی این برنامه‌ها می
ویزای بیزنس کانادا : کانادا کشوری توسعه یافته در آمریکای شمالی است که هرساله مهاجران زیادی به آن جا مهاجرت می کنند .هم چنین کشور کانادا با داشتن بالاترین سطح زندگی و رفاه اجتماعی ، دسترسی خوب به بازار های جهانی ، ارتباط با ایالات متحده آمریکا ،داشتن اقتصادی قوی و ثبات مالی قوی تر و دریافت کم مالیات از شرکتها این کشور را به عنوان یکی ازمقصد های اصلی سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار  تبدیل کرده است.
البته ذکر چند نکته در این رابطه ضروری بنظر
برای گرفتن ویزای تحصیل در کانادا مطالب این بلاگ را به طور کامل بخوانید وبا شرایط آن آشنا شوید

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا
پذیرش از یکی از موسسات آموزش عالی کشور کانادا (مورد تایید اداره مهاجرت)
توانایی پوشش مخارج دست کم یک سال تمام زندگی و تحصیل در کانادا. (شهریه بعلاوه هزینه زندگی). با توجه به دستورالعمل اداره شهروندی و مهاجرت کانادا علاوه بر هزینه شهریه، شما نیاز به ۱۰هزار دلار در هر سال برای تامین هزینه های زندگی خود دارید. اگر وابستگا
تحصیل در کشور کانادا یکی از اهداف دانش جویان و دانش آموزان در سرتاسر دنیا است که سالانه آمار قابل توجهی از افراد را روانه این کشور کرده است.شاید شما جزو آن دسته از افرادی باشید که در هدف تحصیلی خود تحصیل در این کشور را داشته باشید. چرا تحصیل در کانادا ؟ شاید بد نباشید بدانید…
ادامه مطلب
خخخخخخخخخخ اینو درباره نظر امریکا درباره پول شویی در کانادا بخونین ها ها ها
امریکا میگه کانادا یکی از مهم تری کشورهای پول شویی جهانه :))))
گرگ زاده اینو بخون برای اطلاعات عمومیت خیلی خوبه. آفرین کفتر کاکل به سر.

نظر امریکا درباره پول شویی کانادا
راستی
من اوایل که اینجا اومده بودم
همه بهم میگفتن که نظرم بعد یه ماه عوض میشه
یعنی اگه میگم: جای من اینجا نیست، بعد یه ماه خواهم گفت وای من عاشق اینجام و اینجا مدینه فاضله هست
یا اگه میگم کانادا جای خوبیه، دو ماه بعد خواهم گفت وای کانادا جای بدیه چون به اصطلاح اون ماه عسل اولیه تموم میشه و آدم سختیاش شروع میشه.
هیچ کدومش اتفاق نیفتاد! هنوزم قبول دارم که هر جایی خوبی و بدی داره  کانادا هم داره
ولی قصدم موندن در کانادا نیست :) و برای همینم هست که د
فیلم انتقام جویان: پایان بازی بالاخره در آخر این هفته رکورد دیگری را در باکس آفیس آمریکا و کانادا ثبت کرد. این فیلم با فروش 771 میلیون دلاریش فیلم بزرگ جیمز کامرون، آواتار را در باکس آفیس آمریکا و کانادا پشت سرگذاشت.
ادامه مطلب
نیروهای پزشکی ودرمانی همیشه مورد نیاز هستند در بیمارستانها درمانگاهها وخیلی جاهای دیگه پس اگر در این زمیته فعالیت دارید وقصد مهاجرت هم دارید مطالب این بلاگ میتواند راهنمای شما باشند

از طریق کار به‌عنوان پرستار در کانادا
روش دیگر در زیرمجموعهٔ مهاجرت کاری به کانادا، کار به‌عنوان مراقب کودک یا بهیار است. به این منظور داشتن تجربهٔ کار در کانادا ضروری است.
در این برنامه می‌توانید به‌عنوان مراقب کودک یا بهیار افراد نیازمند به مراقبت‌های
مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

یکی
از روش های اخذ اقامت کانادا مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی است. البته
مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی آسان نیست و پیچیدگی های فراوانی دارد.
در این مقاله روش ها و جزئیات مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی را بررسی کرده ایم.

روش های مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی
روش
های مختلفی برای مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی وجود دارد. این روش ها
را می توان به صورت خوداشتغالی، برنامه های استانی کانادا، تخصص
عاشق کانادا نیستم.
کانادا ادمای مهربون و ساده زیاد داره.
ادمای دلسوز
ادمای دوست داشتنی
هوای خوب
شهرهای تمیز
قوانین و مقررات
و...
ولی عاشق کانادا نیستم. مثل هر جایی مشکلات زیادی داره.
ولی ونکوور رو خیلی دوست دارم.
خیلی.

ونکوور شهر منه. شهر فانتزیامه تا حد زیادی.

زیباست
پاکه
دلبری میکنه

ونکوور رو دوست دارم.

تغییر خیلی وقتا میتونه قشنگ باشه.
با مراجعه به سفارت کانادا وبررسی چگونگی مهاجرت از طریق کار بدانید که شرایط چگونه است وشما در کجای کار قرار دارید ما نیز در این بلاگ پیش رو تمام روشهای مهاجرت را با شما به اشتراک میگذاریم وبا شما همراه هستیم

برنامه تجربه کانادایی
این برنامه درواقع بر پایهٔ تجربهٔ کار در کانادا قرار دارد. برای اینکه واجد شرایط درخواست از طریق این برنامه باشید باید:
نمرهٔ مورد نیاز در مهارت ‌های زبان را کسب کنید؛
دارای ۱ سال سابقهٔ کار تمام ‌وقت (یا معادل آن
حالا شماها میگین وای کانادا این قدر مزخرفه و ما خبر نداشتیم
حرفم اینه: اروپا از کانادا بدتره.
امریکا هم مشکلات خودشو داره ولی واقعا برای یه ایرانی امریکا بهترین اپشنه.
ایران که مدینه فاضله نیست که.
ولی در کل بله اینجا مشکلاتش زیاده. بدتر ازون اینه که اغلب ایرانیای اینجا از ایرانیای ایران بدترن. 
الان اصلا تعجب نمیکنم که چرا پسرای 35-40 ساله اینا کیراشونو گرفتن دستشون در به در دنبال زنن و هیچ کس زنشون نمیشه.
کسخل نیستیم که گیر یه مشت عوضی بیفتیم.
روز دفاعم
توی پرزنتیشنم
از یه عده در زندگیم تشکر کنم
و تنها ایرانی ای که جزو خونواده م و آدمهای نزدیکم نبود و جنس مذکر بود همون پسر ایرانی ای بود که دوست من بوده و هست و توی تورنتو زندگی میکنه و درسم یکمی بعد من تموم شد.
ده روز قبل که تورنتو رفته بودم دوستم رو دیدم.
همون پسره رو.
پسر خیلی خوبیه
اخیرا دوست دختر پیدا کرده.
خیلی حرف زدیم.
داشت میگفت توی این مدتی که تورنتو بوده هیچوقت معنای کانادا رو اونجوری که باید متوجه نشده و هر وقت که میومده شهرم
هنگامی که پاسخ درخواست ویزای کانادا به اطلاع متقاضی می‌رسد؛ ماه‌ها انتظار به پایان خوشی می‌‌انجامد و زمان آن فرا می‌رسد که مقدمات اقامت در کشور کانادا فراهم شود. برچسب ویزای قرمز رنگ کانادا در پاسپورت؛ یعنی سفر به این کشور محبوب از هم اکنون آغاز شده است. از این لحظه به بعد مسافر کانادا با سوألات گوناگونی مواجه می‌شود: در اولین لحظات ورود به کانادا چه قدم‌هایی باید بردارم؟ چه کسی در فرودگاه به استقبالم می‌آید و مسئول رساندنم به محل اسک
یکی از گزینه هایی که شما می توانید برای مهاجرت تحصیلی در نظر داشته باشید کشور کانادا ست. هزینه تحصیل در کانادا نیز یکی از گزینه هایی است که می تواند شما را ترغیب کند تا این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت در نظر بگیرید. اما پیش از انتخاب این کشور خوب است کمی در مورد کانادا بیشتر بدانیم مطابق متن ویکی پدیا:

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اق
کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیا
روز کانادا مبارک!
در اول ژولای 1867، قانون اساسی، به هم پیوستنِ سه استان سه استانِ نوا
اسکوتیا، نیوبرونزویک و استان کانادا (که آن موقع، نام یک استان بود و
بعدها به دو استان اونتاریو و کبِک تقسیم شد) را اعلام کرد و ملت کانادا
رسماً متولد گردید. با این حال، کانادا تا سال 1982، رسما از انگلستان
مستقل نبود. روز تعطیلی‌ای که روز دومینیون نام داشت، از سال 1879 به رسمیت
شناخته می‌شد اما بسیاری از کانادایی‌ها که خود را شهروند بریتانیا
می‌دانستند، آن
یکی از دوستانم بعد از کلاس مرا تا جایی رساند. خیلی با هم صحبت کردیم، خیلی درد دل کردیم. میگفت: خواهرم هفده سال هست که کانادا اقامت دارد. خودم هم چند باری کانادا رفته ام، اما بعد از چند روز دلم میگیرد. سوار هواپیما میشوم و برمیگردم. اصلا من دلم لک میزند برای فحش دادن های ملت پشت چراغ قرمز! دلم تنگ میشود برای صف های بانک...به زاینده رود اشاره کرد و گفت: اصلا دلم برای مادرم تنگ میشود. نگاه کن، مادرم چطور آغوشش را برای من باز کرده، نگاه کن از شکنج موها
مشاغل فنی همیشه کار راه انداز بوده وهمه جا کاربرد دارد پس اگر شغل شما فنی است وقصد مهاجرت هم دارید ما به شما پیشنهاد میکنیم مطالب این بلاگ را مطالعه کنید 

برنامه مشاغل فنی‌ و حرفه‌ای فدرال
این برنامه برای کسانی که دارای پیشنهاد شغلی یا مدارک مرتبط برای کار در شغل‌های خاص هستند، امکان دریافت اقامت دائم در استان‌های کانادا (به جز استان کبک) را فراهم می‌کند.
برای درخواست اقامت دائم برپایهٔ این برنامه، تنها باید از طریق طرح اکسپرس اینتری در
از شما چه پنهون
از یه جهت خیلی خوشحالم
اینکه قبل برادر و خواهرم اینجا اومدم و اونها دیگه مهاجرت نمیکنن اینجا. چون اومدن به کانادا حماقت محض هست.
برای من مجرد علاف بیکار بدک نیست و دردش کمتره. برای خانواده و نمیدونم ادم بالای سی سال واقعا حماقته به نظرم.
و اینکه خوشحالم که به 4 نفر دیگه هم درباره کانادا اگاهی دادم.
خیلی جالبه بعد ازینکه امریکا بن کرد ایرانیا رو
کانادا رو مردم به عنوان مدینه فاضله یافتن و بهش فرار دارن میکنن.
کانادا مدیریتش در حد
والا این هایی که من میگم رو هرکس دیگه ای هم زود میفهمه ربطی به باهوشی نداره.
کسی اگه این ها رو توی کانادا توی شش ماه اول متوجه نشه به نظر من مغزش مشکل داره.
باید برگرده ایران و خودشو نشون دکتر بده (همون طور که گفتم سیستم درمانی کانادا افتضاحه و ممکنه بهش بگن تومور داری! و بیست سال ادویل بخوره و آخرش هم بفهمه که تومور نداشته و مثلا کمبود ویتامین دی داشته).
دوستای ایرانی من الان یه جوری شدهتا یکی میگه مورگیج بروکر، اینا کر کر میخندن :)))
چون همیشه میگم بهشون که پسره استاد دانشگاه بود!! ول کرد درس و کارو و رفت درس دلالی خوند!
و اینکه ایرانیا علاقه زیادی دارن که دلال بشن چون بلاخره کلاه سر مردم گذاشتن اسونترین کاره و پول هم توش هست :)
مخصوصا که پول مفت و مال مردم از خیلی کشورا وارد کانادا میشه
ولی اینو بهتون میگم
که واقعا به نظرم تنها شغلی که بیشترین درامد و بازار کار رو توی کانادا داره شغل دلالی، مورگ
خوب سعی کردم یکم منظم تر بنویسممسیر جدید مهاجرتی که انتخاب کردم، مسیر دانشجویی کانادا هست، اول از همه اینکه بعدش راحت اجازه کار میدن بهت، بعدشم میشه اقامت گرفت و از همه مهمتر اینکه کانادا همیشه برام یک آرزو بوده.الان در یک دانشگاه و یک کالج پذیرش گرفتم، کالج پذیرش قطعی امد ولی هنوز برای پذیرش قطعی دانشگاه باید مدارک تاییده شده ترجمه شده رو برای دانشگاه بفرستم و شهریه یک ترم رو واریز کنم تا پذیرش اونم بیاد و برم سراغ ویزاایشالا که همه چی خوب
تحصیل در کانادا

مهاجرت
به کانادا از طریق تحصیل همواره در بین دانشجویان پرطرفدار و محبوب است.
کیفیت آموزشی بالا، امکانات گسترده آموزشی، شهریه های پایین، برترین اساتید
و دانشگاه ها در سطح بین المللی همه و همه موجب شده تا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل مورد توجه بسیاری از مهاجران قرار گیرد. در این مقاله سعی داریم شرایط و قوانین مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را بررسی کنیم.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
برای
مهاجرت به کانادا از ط
میخواهید فرزند خود را برای تحصیل به خارج از کشور بفرستید کانادا بهترین وارزانترین کشور برای این منظور است قبل از اقدام مطالب این بلاگ را خوب بخوانید وبهترین تصمیم را بگیرید

جزئیات ویزای دانش آموزی کانادا
بسیاری از والدین خواهان تحصیل فرزندانشان در یک کشور پیشرفته هستند. والدین می توانند از طریق ویزای تحصیلی دانش آموزی کانادا، فرزندان زیر ۱۸ سال خود را برای ادامه تحصیل در مقاطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان به کانادا بفرستند. کشور کانادا
یه چیزی که توی کانادا میبینم
اینه که مردم به جای پرداختن به اصل، به فرعیات میپردازن،
مثلا
کسی کار نمیکنه
ملت توی 18 سالگی بچه میارن بدون اینکه پدر بچه معلوم باشه
کسی کار نمیکنه کسی سفر نمیکنه و خیلی چیزا
کسی تفریح نمیکنه به نظرم
ملت میخورن و میخوابن و میشینن جلوی لپ تاپ
و به جاش به مزخرفات میپردازن
به اینکه نژاد و ملیتشون چی هست و...
مردم کاسب نیستن
کار نمیکنن.
زندگی توی کانادا آدم رو بی هدف و کند میکنه.
دور از جون فاطمه و مدوسا و خیلی از دخترای ایرانی که میشناسم و میدونم که بچه های خوبین
واقعا بیخود نیست که نسل ما داره تموم میشه.
از اغلب دخترای ایرانی مخصوصا دخترای ایرانی ای که الان توی کانادا میبینم (و همینطور خانم های ایرانی) فاقد نفهم تر ندیدم من.
شما بیاین کانادا میبینین دخترای کانادایی خیلی خیلی قابل تحمل تر هستن و خیلی کم تر ناز و نوز و آخ و اوخ الکی دارن
دختر ایرانی میبینی از اول توی ناز و نعمت بزرگ شده
با همون درک نکردن شرایط کشورش و با
پریروز
یه پدر ایرانی توی کلگری دو تا دختر جوانش رو کشت.
یادتون میاد میگفتم خانواده های ایرانی خیلی توی کانادا مشکلات دارن؟
فقط الان گندش درنیومده؟
این یه مثال کوچک بود.
وقتی سیستم کارامد نیست
وقتی سیستم اجازه میده بچه هر جور خواست زندگی کنه که این هم خوب هست هم بد ولی از طرفی فرهنگ پدر و مادر با بچه فرق داره
وقتی توی پروسه مهاجرت ادم اب میشه و له میشه و داغون میشه
و تبدیل به ادم دیگه ای میشه و همه ضربات به پیکره ش وارد میشه
تهش میشه خانواده های
ور قطع کسب درآمد خوب آن هم در کشور توسعه یافته ای نظیر کانادا انگیزه بسیار مناسبی برای مهاجرت نیروی کار با تجربه و متخصص به این کشور محسوب می شود. در حال حاضر کانادا به عنوان یکی از بزرگترین و پررونق ترین کشورهای پیشرفته دنیا شناخته می شود که رشد اقتصادی قابل توجهی را تجربه کرده و به همین خاطر مورد توجه بسیاری از افراد جویای کار در سراسر جهان قرار گرفته است.

با اخذ ویزای کار کانادا به شما اجازه اقامت موقت در این کشور داده خواهد شد و در این
طرح توجیهی کافه کیوسک ( ویزای خود اشتغالی کانادا )
آقای پرت قصد دارد که با استفاده از یک طرح توجهی برای ویزای خود اشتغالی کانادا ، اقدام نماید . این طرح توجیهی به دنبال تشریح سرمایه گذاری ایشان بر تاسیس تعدادی کافه کیوسک در کانادا است.
کافه کیوسک عبارت است از یک کیوسک کوچک که محصولاتی با پایه قهوه ارائه می‌نماید. این کیوسک در مکان‌های مختلفی از جمله مراکز تجاری ، خرید ، فرودگاه‌ها و در محل رخ دادهای مهم  نصب می‌گردد.  کسب و کار کافه کیوسک نی
طرح های مهاجرت استانی کانادا (PNP) ، یکی از مهمترین وسریعترین روش‌ها (Fast-track) برای اخذ اقامت دائم کانادا
هستند، بر طبق این برنامه‌ها، استان ساسکاچوان نیز هرساله برای داشتن
نیروی کار ماهر در زمینه‌های شغلی مورد نیاز خود، اقدام به پذیرش متقاضیان
از طریق تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، و یا تجربی می‌کند.
این استان تنها استان بدون مرز طبیعی کاناداست که با اقتصادی بر پایه ی
فعالیت های کارآفرینان خلاق ساخته شده است که بستر مناسبی را جهت ایجاد و
به گزارش دارالترجمه رسمی ایران کانادا، دلایل زیر هر ساله سبب رد شدن تعداد زیادی از درخواست‌های ویزای کانادا می شود:
۱. تردید آفیسر پرونده: تردید آفیسر معمولا در مورد بازگشت شما به کشور مبدا ایجاد می‌‌شود. شاید بپرسید این تردید چگونه از ابتدا شکل می‌گیرد؟  آفیسر براساس سوابق سفر شما به خصوص به کشورهای حوزه شنگن توجه می‌کند.
توجه داشته باشید ویزاهای شنگن بدون ورود و خروج و ویزایهای آسیا به جز ژاپن و روسیه تاثیری در تصمیم آفیسر ندارند. نکت
یه چیزو میخواستم بگم
یعنی دو چیزو، که برای خودم بمونه مخصوصا:
1. قدر همو بدونیم. زمان میگذره. و آدمهایی که شما فرصت داشتین یا داشتن که با شما وقت بگذرونن ممکنه دیگه در دسترس نباشن یا از دنیا رفته باشن یا هرچی.
2. یه چیزی که توی کانادا متوجه شدم، اینه که سیتیزن شیپ کانادا به آدم قدرت نمیده. یه جورایی همیشه ضعیف هستی و در موضع ضعف.
3.! برداشتیم نون و سیب زمینی و قند رو حذف کردیم از غذای روزانه، وزنم داره کمتر میشه.
ولی به شدت وحشتناک این ماه پریود شدم!
ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا (Visitor Visa) زیر مجموعه‌ی ویزای اقامت موقت این کشور ( Temporary Resident  Visa )قرار دارد و برای آن دسته از افرادی صادر می‌شود که تابعیت کشور کانادا را ندارند و قصد دارند با طی کردن مراحل قانونی از این کشور بازدید کنند. اهداف توریستی، دیدار با اقوام و نزدیکان، همایش‌های علمی-تخصصی و یا دوره‌های آموزشی از مهم‌ترین موارد درخواست ویزای توریستی کانادا از سوی متقاضیان است.
یکی از مواردی که ذهن بسیاری از ایرانیان ر
کانادا بعد از روسیه، بزرگترین کشور دنیاست، اما فقط 37 میلیون نفر جمعیت داره. نکته جالب اینه که نیمی از جمعیت کانادا دارای تحصیلات دانشگاهی هستن، به همین دلیل این کشور با سواد ترین کشور دنیا به حساب میاد..اخذ ویزای کانادا کاملا قانونی و صددرصد تضمینیجهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید09378577757#ویزای_کانادا#کانادا#بریتیش_کلمبیا#canada#bc
کانادا با مناظر دیدنی همچون دریاچه­های فراوان و جنگل­های وسیع به عنوان سرزمینی بینهایت زیبا شناخته می­شود­. این کشور رویایی طی دهه­های گذشته، بیشترین میزان مهاجر را جذب کرده و پذیرای آنها بوده است. مقاله­ای (نکاتی که در بدو ورود به کانادا باید بدانید!) که در ادامه می­خوانید مجموعه­ای کامل و در عین حال ساده از نکاتی است که پیش از مهاجرت به کانادا بهتر است با آنها آشنا شوید.
ادامه مطلب
خدمات ویزا
خدمات ویزا آژانس هواپیمایی سبزینه شامل:
وقت سفارت
وقت سفارت کانادا
وقت سفارت انگلیس
وقت سفارت آلمان
وقت سفارت هلند
پیکاپ ویزا
ویزای کانادا
ویزای شینگن
ویزای هلند
ویزای یونان
ویزای انگلیس
جهت کسب اطلاعات درباره شرایط، مدارک و تعرفه ها بر روی عبارت مورد نظر کلیک کنید.
دوستم میگه
تصور کن
بین تو
و یه جلبک
یا یه کنده درخت یه مسابقه علمی یا یه مصاحبه استخدامی راه بندازن،

و نهایتا اون کنده درخت انتخاب بشه برای شغل: data scientist
با اینکه همه ما میدونیم که یه جلبک یا یه کنده درخت واقعا مینیمم صلاحیتی هم برای اینکار نداره،
ولی مطمئنیم انتخاب میشه.

ولی کجا انتخاب میشه؟
در کشوری مثل کشورای اروپایی و یا کانادا.

برای همین میگه کاملا pointless هست کار کردن توی کانادا و برای همینم هست که بازار کارش خنده داره و هیچ جا اعتبار
فانتزیای هم خونه ای داشتن من و خیلی چیزای مشابه تموم شدن

و الان فانتزیای جدیدی دارم.
میخوام خیلی پیشرفت کنم.
بچه ها از شما چه پنهون 
هر وقت با یه پسر ایرانی صحبت میکنم یا فکر میکنم بهشون به دو چیز فکر میکنم، اگه که توی کانادا باشن و بیشتر از 5 سال باشه که اینجا باشن:
1. آخی بیچاره ها آلت تناسلی کوچیکی دارن حتما
2. تو واقعنی چطوری تونستی بیشتر از 5 سال توی کانادا بمونی؟!!!!
من مثلا درسم دو سال و یه ماه دقیقا طول کشید که کاملا تموم شه.
یه ماه بعدشم باز
انجمن بین المللی ترنم صلح، برای فعالیت در راستای چشم اندازهای خود، و برای معرفی ظرفیت های خودجوش و اشتراک محتوای آموزشی-تبلیغی، اقدام به انتشار خاطرات مبلغین بین المللی اسلام و خاطرات تبلیغی مسلمانان نموده است.

خاطره تبلیغی یک مسلمان از کانادا:
داشتم با عجله دنبالِ کتابِ حساب می‌گشتم که شنیدم کسی گفت چند دقیقه وقت دارم یا نه.همکارم فیلیپ بود. گفت کنجکاو است در مورد اسلام بداند. کمی جا خوردم. فیلیپ هر چند یک سفیدپوست ِ موقرمزِ ایرلندی است،
کانادا کشوری است که در شمالی ترین نقطه قاره آمریکا قرار دارد و از لحاظ مساحت نیز دومین کشور بزرگ جهان محسوب می شود. در واقع باید گفت مساحت کانادا ۶ برابر ایران و۴۰ برابر انگلیس است! این کشور یکی از پیشرفته ترین و ثروتمندترین کشورهای جهان است و می توان گفت یکی از بهترین مقصد های جهان برای اقامت هر فردی با هر نوع سلیقه و هدف به شمار می آید. تنوع اقلیمی و آب و هوایی کشور کانادا به قدری زیاد است که در برخی روزها دمای یک نقطه از آن تا ۳۰ درجه زیر ص
هر آنچه که درباره سیتیزن کانادا باید بدانید از شرایط تا اخرین قوانین 2019 در این مقاله نوشته شده است.
بررسی قوانین و شرایط سیتیزن شیپی کانادا
سیتیزن کانادا
قبل از نگارش کلی به سوالات شما پیرامون این موضوع خواهیم پرداخت که جواب به همین سوالات کل زاویای سییتیزنی کانادا را در بر می گیرید.
لیستی از مهمترین سوالات شما :

سیتی زن کانادا چیست؟
قانون سیتی زن کانادا چه می گوید؟
سیتی زن شیپی کانادا در مفهوم کانادایی ها ؟
شرایط سیتی زن شیپی کانادا کدام
هر آنچه که درباره سیتیزن کانادا باید بدانید از شرایط تا اخرین قوانین 2019 در این مقاله نوشته شده است.
بررسی قوانین و شرایط سیتیزن شیپی کانادا
سیتیزن کانادا
قبل از نگارش کلی به سوالات شما پیرامون این موضوع خواهیم پرداخت که جواب به همین سوالات کل زاویای سییتیزنی کانادا را در بر می گیرید.
لیستی از مهمترین سوالات شما :

سیتی زن کانادا چیست؟
قانون سیتی زن کانادا چه می گوید؟
سیتی زن شیپی کانادا در مفهوم کانادایی ها ؟
شرایط سیتی زن شیپی کانادا کدام

در چند ماهه
اخیر کانادا دچار مسائلی خاص در خصوص قیمت دلار کانادا و  روابط سیاسی و
تجاری خود با شرکای چینی و آمریکایی خود شد . مسائل به وجود آمده سبب به هم ریختگی
جزئی در امور اقتصادی کشور کانادا شده . با ما همره باشید تا به شرح این درگیری ها
و مسائل و مشکلات به وجود امده و تاثیر آن روی قیمت دلار کانادا بپردازیم . در این
مقاله همچنین پیشبینی میکنیم که قیمت ارز کانادا در آینده به کدام سمت و سو میرود
و تکلیف روابط این سه کشور کانادا و آمریکا و چین
مجله «هفتــــــه» به عنوان هفته‌نامه در تاریخ 1 ژوئن 2008 متولد شد. در ابتدا هر شنبه، سپس هر جمعه و از آن پس هر پنج‌شنبه به زبان فارسی در مونترال و کانادا منتشر شده و می‌شود.
    «هفتــــــه» در قالب یک تلاش غیرانتفاعی عمل می‌کند. سهم بزرگی از کارها به طور داوطلبانه، بدون پرداخت، و یا با پرداخت مبالغ جزیی انجام می‌شود.
    «هفتــــــه» خود را متعلق به گروهی می‌داند که ریشه در خاک و فرهنگ ایران دارد و شاخ و برگ در کانادا، کشور دوم خود، گسترده
تحصیل در کالج های کانادا
در این مقاله قصد داریم به تمام جوانب تحصیل در کالج های کانادا بپردازیم :
افرادی که به دنبال تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا هستند اولین انتخابشان تحصیل در کانادا
میباشد  .کانادا در شمال  قاره آمریکای شمالی قرار دارد و از نظر وسعت
رتبه دوم جهان است  که با توجه به پهناوری جمعیتی حدود 37 میلیون نفر دارد .
این کشور دارای 96 دانشگاه معتبر است که برترین دانشگاه آن دانشگاه تورنتو
می باشد .
چرا تحصیل در کالج های کانادا
شهری
در مطلب نخست تحصیل در کانادا، از مطالب جانبی زندگی دانشجویی در این کشور سخن گفتیم؛ از هزینه های زندگی روزمره، تا کار دانشجویی و فرهنگ مردم و ... .
در این مطلب اما قصد داریم تا شما رو با اصل مطلب، یعنی تحصیل در کانادا در مقاطع مختلف کارشناسی و ... آشنا کنیم؛ اینکه به چه طریق میتونید پذیرش تحصیلی در این مقاطع بگیرید و بورسیه تحصیلی کانادا چجوری به دست میاد.
پس تا آخر این مطلب حتما همراه ما باشید:
تحصیل مقطع کارشناسی در کانادا:
متقاضیان تحصیل در مق
طرح توجیهی ویزای خود اشتغالی کانادا
طرح توجیهی ویزای خود اشتغالی کانادا ( که به آن مهاجرت خوداشتغالی فدرال کانادا Canada Self-employed class federal نیز گفته می‌شود ) توسط خانم هدا به ما سفارش داده شد . شغل عکاسی از زیر گروه خوداشتغالی در فعالیت‌های هنری است. سرکار خانم هدی که دارای 12 سال سابقه عکاسی حرفه‌ای در حوزه عکاسی مجالس ، عکاسی کودک ، عکاسی حیوانات و عکاسی هنری است ، تصمیم گرفته است تا از طریق ویزای خود اشتغالی کانادا و با تفکر کارآفرینی ، شرکت ر
حقیقتش
اولا خیلی خوشحالم که مخاطبای من ادمای باهوش، و پرتلاشی هستن. مخصوصا اونایی که سنشون از من کمتره.
در ثانی، خیلی خوشحالم که تقریبا همه تون کانادا و استرالیا رو از گزینه هاتون حذف کردین
و همین که مخاطبای من، سوئیس، هلند، و امریکا رو به کانادا و بقیه اروپا و استرالیا ترجیح میدن،
و بیشتر از همه، کشور خودمون، یعنی ایران رو دوست دارن،
برای من کافی و ستودنی هست 
و نشون میده حداقل یه کوچولو اثر مثبت داشتم. نمیگم همه ش به خاطر منه،
ولی حتی اگه ی
هزینه وکیل مهاجرت
هزینه وکیل مهاجرت یکی دیگر از هزینه های قبل از مهاجرت به کانادا یا هر کشور دیگری است که در این نوشته به تفصیل درباره این هزینه صحبت خواهیم کرد. هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟ افرادی که تمایل به مهاجرت به کانادا دارند علاوه بر انتخاب مناسب ترین روش باید تمامی هزینه های […]

هزینه های ویزای توریستی کانادا
هزینه های ویزای توریستی کانادا برای مسافران کانادا آن هم در این بهبهه بحران ارز و دلار وسکه در ایران ،بعنوان یکی ا
جالبه دنیا داره خیلی غیرقابل پیش بینی میشه.

مهم ترین قسمتش پشم از آب دراومدن پیش بینی همکلاسیا، هم آزمایشگاهیای نژادپرست، و هم خونه ایا، و همه ایرانیای کاناداست که میگفتن ترودو بد کار کرده و میندازنش بیرون و نمیدونم محافظه کارها کشورو به دست میگیرن.
داگ فورد که نماینده حزب راست محافظه کاره، اینقدررررررررر گند زد با بی سوادیا و تعطیل بودنش به انتاریو،
که ملت همه دارن بدو بدو به ترودو رای میدن که بمونه.
یعنی این نشون میده تحلیل مردم کانادا
کانادا هر ساله میزبان میلیون ها نفر توریست
می باشد. در واقع، هر ساله بیش از ۳۵ میلیون نفر از طریق ویزای توریستی یا ویزای اقامت
موقت از کانادا دیدن می کنند تا از فرصت هایی لذت ببرند که این کشور ارائه می دهد.از
جمله این فرصت ها می توان به دیدار خانواده و دوستان اشاره کرد. اگر فرد با اهدافی
مانند تفریح و بازدید از خانواده یا دوستان قصد آمدن به کانادا را داشته و عضو یکی
از کشور های معاف از ویزا نمی باشد، باید یک ویزای اقامت موقت دریافت کند.
کشور های
با تمام اتفاقاتی که برای مهاجرت در پیش رویتان است در این بلاگ واین مطلب آشنا شوید وبخوانید که شرایط ومراحل مهاجرت چگونه است 

پدیده مهاجرت به کانادا
وقتی بحث از مهاجرت کانادا می‌شود افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید بدانند که اولا کشور کانادا تشکیلات و ساختار اصلی آن براساس مهاجر پذیری است.
معنی این عبارت این است که ساکنین اولیه کشور کانادا یک سری از افراد بومی بوده‌اند و هنوز هم هستند که همان سرخ پوستان اند و همیشه در کانادا بو
اگر منتظر فرصتی عالی برای حمایت از والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود به کانادا هستید، اکنون زمان است! کانادا در هفت روز برنامه حمایت از والدین و پدربزرگ و مادربزرگ را باز می کند. برنامه با برخی از به روز رسانی ها در فرآیند مصرف برنامه آمده است. خواندن همه چیز را در مورد اخبار مربوط به روند درخواست و چگونگی تبدیل شدن به یک نامزد بگذرانید.
از تاریخ 28 ژانویه 2019، در ظهر (EST)، علاقه به حمایت از فرم های ارسال شده بر اساس اول آمده است، اولین بار خدمت پذ
وقتی دوست دختر هم خونه ایم یهویی ولش کرد و رفت (یه غروب وقتی من از خستگی سرم داشت گیج میرفت و میخواستم چایی درست کنم، یهویی گفت بای بای و رفت!) هم خونه ایم افسردگی گرفت. توی دهه چهل زندگیشه (سی و خورده ای سالش هست)،
واقعا ناراحت شدم.
خوشحالم که حداقل همدمش شدم و ازون حس و حال بد درش اوردیم. 
توی کانادا ملت خیلی مهربونن ولی خیلی به فکر هم نیستن.
داشتن یه هم خونه ای خاورمیانه ای که دل بسوزونه به نظر من نعمته.
در بهترین حالت ممکنه بیان دستتو بگیرن ببر
شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق تولد فرزند چگونه است؟ این عنوان مقاله ای است که بصورت تشریحی و کامل به آن خواهیم پرداخت. البته ما در مقاله هایی تحت عناوین اقامت کانادا از طریق تولد و تولد فرزند در کانادا به بررسی کلی این موضوع پرداختیم اما در این مقاله به این مسئله با نگاه ریزبینانه تری به بررسی شرایط خواهیم پرداخت.
اقامت کانادا با تولد فرزند

بررسی شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق تولد فرزند در سال 2019
شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق تولد ف

کشور کانادا یکی از پیشگامان سرمایه‌گذاری در امر آموزش برای تحصیلات تکمیلی است. دانشگاه‌های کانادا به دلیل قدمت و امکانات آکادمیکی و رفاهی منحصر به فردی که دارند از اولین گزینه‌های انتخاب برای دانشجویان خارجی محسوب می‌شوند. دانشگاه‌های این کشور در سرتاسر دنیا همواره کانون توجه علاقه‌مندان به تحصیل هستند؛ زیرا اعطا‌ی بورسیه‌های تحصیلی، پایین بودن شهریه نسبت به کشورهایی همچون انگلیس و استرالیا، و نظام آموزشی پیشرفته؛ امکان ادامه
نیرو های متخصص وکاربلد همیشه وهمه جا به درد بخور هستند امروزه آدمها کارها را فقط به متخصصین میسپارند پس اگر در کاری تخصص دارید شما گزینه ی خوبی برای مهاجرت هستید

نیروی متخصص استان کبک
این برنامه مناسب کسانی است که دارای سابقهٔ کاری مناسب هستند و تصمیم به اقامت در استان کبک دارند. متقاضی در این طرح در قالب برنامه نیروی متخصص کبک (QSWP) یا برنامه تجربهٔ کبک (مناسب کسانی که تجربه کار یا تحصیل در ایالت کبک را دارند) ارزیابی می‌ شوند.
متقاضی باید ن
چند روز قبل رفته بودم دور همی ایرانیا
طرف بعد هفت سال زندگی در کانادا تازه پی ار گرفته بود!
یعنی زن و شوهر دونه ای هفت سال از من بزرگتر و این وضعشون.
توی کانادا قبل از گرفتن پی ارت، و حتی تا موقعی که پاست رو بگیری،
اینقدر خرد و تحقیرت میکنن و اینقدر همش بهت یاداوری میکنن که تو یه مهاجر بدبختی و از ماپایین تری
که تو با جامعه integrated میشی و دیگه صدات درنمیاد. یعنی مرد گنده 40 ساله تازه پی ار گرفته و کلی هم خوشحاله که وای خدا بعد هفت سال زندگی توی اینجا
بسم الله الرحمن الرحیم
میگویند در کشورکانادا روز کریسمس بوقلمون را یک چهارم قیمت 
عادی آن در روزهای عادی میفروشند تا آنانکه قدرت خرید ندارند هم روز عید بوقلمون بخورند....
ما ایرانی ها که احتکار میکنیم تا گران شود و بفروشیم 
به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نزدیک تر هستیم یا مردم کانادا با این مرام
دیگر از خواندن روایاتی که در آن چنین میگویند
آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در ظهور خود با مردم مسیحی اروپا مشکلی ندارد تعجب نمی
شما توی کانادا که بمونین،
در بهترین حالت میشین این دخترا و پسرای سفید که خیلی بی هدف زندگیشون رو میگذرونن.

وقتی وارد کانادا میشین،

اینکه وای امسال کانادا بهترین کشور دنیا انتخاب شد، اینکه همه چقدر مهربونن، اینکه همه ساده ن و... شما رو خواهد گرفت.

میگین اوکی من باید خودم رو توی این جامعه ثابت کنم.

ولی یادتون نره، اثبات توی کانادا به درد ماها نمیخوره.

ما اتوماتیک درگیر خیلی چیزا میشیم.
ما از جامعه پیچیده ای میایم، جامعه ای که از فرهنگها
بسم الله الرحمن الرحیم
میگویند در کشورکانادا روز کریسمس بوقلمون را یک چهارم قیمت 
عادی آن در روزهای عادی میفروشند تا آنانکه قدرت خرید ندارند هم روز عید بوقلمون بخورند....
ما ایرانی ها که احتکار میکنیم تا گران شود و بفروشیم 
به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نزدیک تر هستیم یا مردم کانادا با این مرام
دیگر از خواندن روایاتی که در آن چنین میگویند
آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در ظهور خود با مردم مسیحی اروپا مشکلی ندارد تعجب نمی
یه ایراد دیگه که وارده به جامعه کانادا از نظر منی که با چنار کاشتن میخواستم کامیپوتر بخرم و همیشه همه چی رو تعمیر میکردم
اینه که اینجا همش مصرف کننده ن
یعنی پسره سه متر قد داره و دهنشو باز که میکنه ازش کلی ادعا بیرون میریزه
ولی بلد نیستن هیچی رو تعمیر کنن
همکارای من مثلا برای disc cleanup ساده لپ تاپ رو میبردن نمایندگیش.
ما جاروبرقیمون رو با 4 دلار تونستیم تعمیر کنیم ولی همین هم خونه ایای من (مخصوصا پسرها) میگفتن 200 دلار جمع کنیم جاروبرقی بخریم.
خیلی
فضای مجازی پر شده از این تیتر: فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان به دنیا آمد
بعدشم ریز زیرش نوشت که اسمش گذاشتن نوردخت
از هر ده تا کامنتم یکی گفته چه اسم قشنگی نه تای دیگه به الفاظ مختلف گاهی محترمانه و اغلب با توهین هر چی فحش و نارواست حواله رامبد و نگار کردند
واقعا چرا انقدر بی شعوریم؟ نه واقعا چرا انقدر بی شعوریم؟
مامان بابای نگار کانادا هستند، موقعیت به دنیا آوردن بچه اش توی کشوری بهتر از ایران رو داشتند. بعدا که بچه بزرگ بشه همین( کانادا ب
یه خونواده ایرانی هستن
که میخوان برم مستاجرشون بشم
ولی نمیرم.
ایرانیا همه شون مشکل ندارن
ولی بای دیفالت ما یه سری مسائل داریم
یکیش اینه که فکر میکنیم حالا که اومدیم کانادا پس کانادا ارث بابای ماست
عین اونهایی که میرن المان و فکر میکنن المان مال اوناس
دومیش اینه که فکر میکنیم که حالا که اومدیم کانادا پس نباید هیچوقت به هیچ کس و هیچ گروهی بگیم که اینجا هم مشکلات داره.
من قبل اینکه بیام کانادا واقعا کسی درباره مزایا و معایب کانادا بهم اطلاعات د
اقامت در کانادا بدون مدرک زبان

بررسی دقیق و کامل سوال اقامت در کانادا بدون مدرک زبان
اگر دنبال اطلاعات کامل و جواب دقیقی در مورد سوال اقامت در کانادا بدون مدرک زبان هستید که در واقع شامل مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان نیز می شود این مقاله در کامل بخوانید.
همهچنین با مطالعه این مقالات علاوه بر محور اصلی سوال به مسایل پیرامونی آن نیز نظیر شرایط و محدودیتها و امتیازات و نقش مدرک زبان در مهاجرت نیز خواهیم پرداخت.
در این راستا دانستن حواب
توی این کشور، ازینکه هر بار منو میبینن، فوری بپرسن:
Are you Russian?
Are you Greek?

خیلی حس ناجوری بهم دست میده.
یعنی چی؟ 
یعنی تو کوری نمیبینی پوست و مو و چشم و ابروی من مشکیه؟ کجای من شبیه روسیاست؟

مثلا میخوان بگن ما نمیدونیم ایران کجاست! 
نمیگم همیشه اینجوریه. وقتی میری توی روستاهای کوچیک و شهرهای کوچیک با ادمها صحبت میکنی واقعا نمیدونن ایرانیا چه شکلین و طبیعی هست که به ما روسی بگن. ولی در کل، مملکتی که توش، تو اگه پاسپورت کانادایی بگیری، بچه ت هم پ
ویزای مادران باردار : با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و سیاسی حاکم بر دنیای امروز، داشتن پاسپورت دوم و اجازه اقامت در کشوری دیگر بلاخص یک کشور توسعه یافته، می تواند یکی از مطمئن ترین سرمایه گذاری برای تأمین منافع خانواده باشد. یکی از راه های مهاجرت و اقامت در کانادا، تولد در این کشورست. قانون «اصل خاک»، قانونی است که فرزند متولد شده در خاک یک کشور را، فارغ از نوع اقامت والدین آن به شهروندی می شناسد. یعنی فرزند والدینی که با ویزای توریستی (موقت)
کانادا دومین کشور
پهناور دنیا و جزو ثروتمندترین کشورها محسوب می شود . این کشور دارای امنیت بالا ،
سیستم آموزشی قوی ، سطح رفاه اجتماعی بالا می باشد .

کشور کانادا همواره
جزو مطلوب ترین کشورها برای گردشگری ، مهاجرت ، تحصیل بوده است. قوانین مهاجرتی
کانادا نسبت به سالهای کذشته سخت گیرانه تر شده است اما همچنان متقاضی زیادی از
سراسر جهان برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. شما چه برای مهاجرت یا تحصیل یا
درخواست ویزای توریستی باید ابتدا وقت سفارت ک
طراحی وب سایت در تورنتو
تورنتو پر جمعیت ترین و بزرگ ترین شهر کانادا و چهارمین شهر بزرگ آمریکای شمالی می باشد . سالیانه افراد زیادی به این شهر مهاجرت می کنند . بسیاری از موسسات مالی جهان در تورنتو دارای شعب هستند . همچنین بسیاری از شرکت های بزرگ کانادا و آمریکای شمالی و شعب شرکت های بین المللی در تورنتو حضور دارند . پیش بینی می شود در آینده ای بسیار نزدیک اقتصاد تورنتو رشد 3 درصدی داشته باشد لذا این شهر بهترین منطقه برای سرمایه گذاری است . همچنی
“ دلایل تحصیل در کانادا ” چه بصورت انفرادی چه با دید و نگرشی کلی می تواند دلایل زیادی داشته باشد ولی آنجه که در این راستا اهمیت دارد و جود دلایلی با استناد است که اگر دنبال اطلاعات کامل و جامعی از این دلایل هستید این مقاله برای همین منظور نوشته شده است.
دلایل تحصیل در کانادا
دلایل تحصیل در کانادا با دلایل عمده و اصلی
چه دلیلی بهتر از این که کانادا کشور کار و تحصیل می باشد. و چه بهتر است که بگوییم چه بهتر که تحصیل در کانادا یکی از راحت ترین روش
والا از شما چه پنهون
الان که فارغ التحصیل شدم و همه چی تموم شده
دوست ندارم حتی به یه ثانیه از دو سال و دو ماه گذشته برگردم
نه که بد باشه و یا خاطره بدی باشه
من مثلا برام حس خوبی داره برگشتن به 22 سال اول زندگیم
مخصوصا 18 سال اول
ولی این دو سال و دو ماه اخر روزای عجیبی بود.
حقیقتش گاهی تعجب میکنم که مردم ایران چرا یورش میارن به سمت مهاجرت به کانادا؟
کانادا هر روز وضعش داره شتی تر میشه.
با اینکه ادمهای ساده و خوب و مهربونی داره و کشور تمیزی هست ولی اون
حداقل نمره ۶۷ یا بیشتر از ۱۰۰ نمره برای تایید
صلاحیت جهت مهاجرت به کانادا تحت برنامه فدرال کارکنان متخصص و حرفه ای ضروری است.

سیستم امتیاز دهی مهاجرت به کانادا

در صورتی که فردی نتواند در سیستم نمره
دهی، حداقل نمره را کسب کند، بهتر است زمانی را برای به دست آوردن صلاحیت های مذکور
و بهبود رزومه تخصیص دهد و سپس دوباره اقدام نماید. 
امتیازبندی مهارت های زبانی در کانادا
(حداکثر ۲۸ امتیاز)

توانایی ارتباط برقرار کردن و کار در یک
یا هر دو زبان رسمی
اخذ ویزای کانادا یک پروسه چالش برانگیز
و طولانی است و برای آن باید تحقیق کرده و مکاتبات و مدارک مختلفی را آماده و ارائه
کنید. با این حال مهم ترین نکته در اخذ ویزای کانادا آن است که بفهمیم مسئولان کشور
کانادا از مهاجرین چه چیزی می خواهند و بر طبق آن پروسه را آغاز کنیم. همیشه این را
به خاطر داشته باشید که کشور کانادا به مهاجرین نیاز دارد، در نتیجه اگر شما بتوانید
راه درست را برای خود پیدا کنید و همچنین به کانادا نشان دهید که بودن شما در آنجا
به س
می‌دونستید که در ابتدا لهجه ی آمریکایی و بریتیشی کاملا شبیه هم بودن؟
لهجه ی امروزی انگلیسی بریتیش، برای اولین بار در طبقه ی بالای اجتماعی انگلیس در زمان انقلاب آمریکا دیده شد. قبل از اون هیچ تفاوتی بین لهجه آمریکایی و بریتیشی نبود!
مشاوره در زمینه امور مهاجرت، اخذ ویزا و اقامت
اسپانیا، آلمان، ایتالیا و یونان
استرالیا، انگلیس و کانادا
شماره تماس مستقیم جهت مشاوره رایگان:
09378577757
.
#انگلیس
#ویزای_انگلیس
#انگلستان
#بیبوری
 #unitedkingdom
#bibury
تورنتو داره به جایی میرسه
که اگه 10 سال دیگه بخوای یه اتاق بگیری
میگن مثلا باید این سفته 30 هزار دلاری رو امضا بزنی.
یعنی تقریبا داره میشه تهران.
الان شده
داره شدیدتر میشه
وقتی توی مملکت فقط پول دزدی وارد کنی
و مملکت به هیچ شغلی به جز پول شو و مورگیج بروکر و اینوستمنت منیجر و نمیدونم ازین خزعبلات نیاز نداشته باشه
وقتی تنها اورگان های فعال یه مملکت فقط بانک ها و موسسه های مالی باشن
وقتی کار نباشه
وقتی سیستم حافظه کار بریتیش اکتیو باشه
وقتی برای گ
دخترای کانادایی که وایت هم هستن
یه سری دیوونگی ها دارن
یه سری اخلاقای خوب
دیوونگی هاشون اینه که مثلا روانی هستن
روانی بازی دارن
یا مثلا خیلی سیگار میکشن
یا خیلی وید میکشن
یا کوک میزنن
خوبیاشون اینه که ساده ن
مهربونن
اهل کمکن
دوست داشتنی ان
حسودی نمیکن معمولا
یعنی تو با اینا ازدواج کنی با یه سری اخلاقای خوب و بدشون سر و کار داری
دخترای ایرانی
اغلب:
موهامو قهوه ای روشن رنگ کنم بیکاز آم عم عه به لاند
خیلی بی خیالن
از یه طرف به شدت احساس حقارت دار
توی کانادا،
توی ابتدایی راهنمایی و دبیرستانش
و دانشگاه
همیشه فرصت کار volunteery هست.
یعنی اگه تو اهل کار و تلاش باشی، تا اخر دبیرستانت میتونی مینیمم 40 صفحه توی رزومت فقط بنویسی که چه کارهایی کردی به عنوان کار داوطلبانه.
مسئله بعدی اینه که
این غربیا مخصوصا اروپاییای غربی و شمالی و کاناداییا که کار دیگه ای هم ندارن و بیکارن،
از اول تا اخر زندگیشون فقط یاد میگیرن چطوری پرزنت کنن و چطوری حرف بزنن.
بعد تو فکر کن،
مردم کانادا خیلی ساده و دهن بین،
وقتی
برای دوستانی که برای مهاجرت تحصیلی کانادا ، اقدام می کنند اشنایی با دانشگاهای کاناداو شرایط پذیرش آنها از اولویتهای مهم می باشد.
امروز به بررسی دقیق و کامل دانشگاه ubc کانادا – دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا خواهیم پرداخت .
?
دانستنی های دانشگاه ubc کانادا – بریتیش کلمبیا
بی تردید یکی از برترین دانشگاههای کانادا و جهان، ” دانشگاه ubc کانادا ” می باشد. این دانشگاه یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی با پردیس های دانشگاهی معروف ونکور و اوکانگان می باشد.
برای دوستانی که برای مهاجرت تحصیلی کانادا ، اقدام می کنند اشنایی با دانشگاهای کاناداو شرایط پذیرش آنها از اولویتهای مهم می باشد.
امروز به بررسی دقیق و کامل دانشگاه ubc کانادا – دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا خواهیم پرداخت .
?
دانستنی های دانشگاه ubc کانادا – بریتیش کلمبیا
بی تردید یکی از برترین دانشگاههای کانادا و جهان، ” دانشگاه ubc کانادا ” می باشد. این دانشگاه یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی با پردیس های دانشگاهی معروف ونکور و اوکانگان می باشد.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی ⚽ وحدت سبز ایرانیان ⚽ باشگاه کتابـدوستان : حال خوش خواندن گلکسی موزیک دبستان پسرانه شاهد ناحیه 1 شهرکرد تکنولوژی برتر آموزشی گروه فنی مهندسی برق و الکترونیک اعتقادی مذهبی معرفی آلبوم های موسیقی و سایر فایل ها تندخوان-روش صحیح مطالعه